Chcete bleskovku.?? =)
Ano-ne
....Pište do komentářů....


Září 2008

Ashley Tisdale, Zac Efron, Celebrity

13. září 2008 v 14:04 | POLÁČKOVÁ
zac-ashley-alma-awards-1.jpg

barbie Ashley Tisdale

13. září 2008 v 13:57 | POLÁČKOVÁ

Nové Crocsky pro děti mají motivy seriálových a komiksových postaviček

11. září 2008 v 19:31 | POLÁČKOVÁ |  MóDa
Crocs - ultrapohodlné, zdravotní, módní a stále oblíbenější barevné botky, které nosí jak vaši známí a kolegové, tak i hollywoodské celebrity a samozřejmě i jejich dětičky! Pokud je zrovna vaše dítko ještě nemá, a vy přitom marně sháníte prodyšnou, lehkou a neklouzavou obuv, ve které by mohlo šplhat po prolézačkách, rochnit se v mokré trávě a hrát si v písku, je čas je pořídit! Na pultech obchodů jsou totiž k mání Crocsky v naprosto nových barvách a modelech.

Sponge Bob Kids Cayman

Žhavou novinkou jsou dva modely s potisky známých animovaných postaviček televize Nickelodeon. Pro kluky to jsou oceánově modré Sponge Bob Kids Cayman se žlutým páskem. Zdobí je motiv bublinek a medúz - kdo se vyznáte v televizních seriálech, tušíte proč. Sponge Bob je totiž sice mycí houba (anglicky se houba řekne "sponge" - odtud název), ale žije na dně oceánu, pracuje jako kuchař v místní restauraci a se svými přáteli zažívá v blankytných vodách báječná dobrodružství. Malí rošťáci určitě tyto veselé botky ocení.

Dora The Explorer Kids Cayman

No a pro holčičky to jsou Dora The Explorer Kids Cayman. Malým princeznám se budou bezpochyby líbit, i když neznají dobrodružnou holčičku Doru, která v seriálu Dora The Explorer učí svoje diváky základním dovednostem a dokonce i španělštině. Růžové provedení botiček je totiž neodolatelné.

Spiderman Kids Cayman

Posledním super módním kouskem jsou pak tmavě modré botky s červeným páskem z kolekce Spiderman Kids Cayman - jak název napovídá, hlavním motivem je populární pavoučí superhrdina Peter Parker. Všechny modely, které si děti mohou ještě navíc přizdobit tematicky laděnými ozdůbkami Jibbitz, jsou už nyní v prodeji v síti prodejen M2Shoe.

samba de janeiro

4. září 2008 v 19:05 | POLÁČKOVÁ | 
super (klikni)